press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1
IMG_20211127_133041.jpg
IMG_20211127_114050.jpg
IMG_8494.JPG
IMG_20211127_094710.jpg
IMG_20211127_114105.jpg
Ocenění

  • Nejlepší sportovní kolektiv do 18 let roku 2018 ve Slavkově u Brna

  • Čestné ocenění pro sportovní kolektiv do 18 let 2012 ve Slavkově u Brna

 

 

 

2022

  • 2. místo Pohár města Třebíč Micro TeamGym Senior A (závod)

 
2021
  • 1. místo Malý TeamGym Malá Oblast Brno Židenice v kategorii Junior 0 (závod)

  • 1. místo Malý TeamGym Malá Oblast Brno Židenice v kategorii Junior 1 A (závod)

  • 3. místo Malý TeamGym Malá Oblast Brno Židenice v kategorii Junior 1 B (závod)

  • 3. místo Malý TeamGym Malá Oblast Brno Židenice v kategorii Junior 2 (závod)

  • 2. místo TeamGym Malá Oblast Brno Židenice v kategorii Junior 1 (závod)

2019
  • Cena za nejlepší kostým v kategorii 11let – Mezinárodní přehlídka pódiových skladeb Otrokovice  (závod)

2018     

 

  • Cena starosty města Otrokovice – Mezinárodní přehlídka pódiových skladeb Otrokovice  (závod)

  • 2.místo JOJO Cup 2018 TeamGym kategoriích I (závod)

  • 2.místo JOJO Cup 2018 TeamGym kategoriích II  (závod)

  • 2 místo Židenice 2018 TeamGym  (závod)

 

2017     

 

  • 2.místo Baby Třebíč 2017 TeamGym kategoriích I (závod)

  • 3.místo   Židenice 2017 TeamGym  (závod) 

 
2014    

 

  • Vítězství v Talentu škol Jihomoravského kraje  (sportovní výzvy ve výkonnosti)

 

2013
  • Cena starosty města Otrokovice – Mezinárodní přehlídka pódiových skladeb Otrokovice  (závod)

  • Vítězství v Talentu škol Jihomoravského kraje (sportovní výzvy ve výkonosti)

 

2012    

 

  • Cena za originalitu v kategorii 11 let – Mezinárodní přehlídka pódiových skladeb Otrokovice  (závod)

  • 3. místo Černopolního poháru Brno TeamGym (závod)

  • 1. místo TeamGym Junior open 2012 v Brně (závod)

2011    

 

  • Cena za sympatie v kategorii 11let – Mezinárodní přehlídka pódiových skladeb Otrokovice   

  • 1. místo Černopolního poháru Brno TeamGym (závod)

  • 2. místo TeamGym Junior open 2011v Olomouci (závod)

 2010    

 

  • 3. místo Židenickém poháru TeamGym (závod)

Úspěchy